Hello

Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн 28  (Read 17 times)

Kennycrazy
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9372
    • View Profile
Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн  28Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

В українському прокаті зомбі-екшн «Потяг до Пусан 2: Півострів» з’явиться 6 серпня. Наразі в наших кінотеатрах можна подивитися першу частину горору. Колишній солдат Джун Сок, який зумів вибратися із зараженої місцевості, отримав місію повернутися назад і несподівано зіткнувся з тими, хто вижив. Про те, як місцева влада буде дивитися на це місце [півострів]. Продовження першої частини картини має підзаголовок "Півострів". Військовий Чон-сок із спецзагоном повертається на батьківщину, щоб протистояти зомбі. В 5 країнах Східної і Південно-Східної Азії фільм південнокорейського режисера Йон Сан Хо за минулий вікенд заробив $ 20,82 млн. Більшість його робіт – анімаційні фільми. Дія фільму відбувається в одній з азійських країн, яку миттєво охопив загадковий вірус… Для шанувальників фільмів, на сайті розміщена рубрика «кіно».

Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він. Зомбі-вірус атакував Південну Корею. Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Критики впевнені — фільм може реанімувати кінотеатри в тих країнах, де вони нещодавно були відкриті. Про те, як місцева влада буде дивитися на це місце [півострів]. Поціновувачі жанру будуть вражені неймовірними масштабами екшн-сцен і роботою більш ніж 250 VFX-художників над спецефектами і постапокаліптичними пейзажами фільму. Дівчинка живе з батьком в Сеулі і дуже хоче поїхати до мами в Пусан.

Якщо скучили за кінотеатрами, то може бути. Прем’єра «Потягу до Пусана 2: Півострів» відбудеться 6 серпня 2020 року. Якби хлопці знімали на натурі, якби вони витратили трохи більше грошей на заключну погоню (малювати машини і вулиці для 15-хвилинної сцени в епоху Форсажа і Божевільного Макса жахливий моветон), вийшло б безглуздо, але хоча б видовищно. Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він. Після того, як країну охопив невідомий вірус вижила незначна частина населення.

Train to Busan Presents: Peninsula Таке враження, що він сам іноді забуває про себе і свої поневіряння. Але дорогою стається непередбачуване – країну охоплює загадковий вірус. Дія першої відбувається на Гаїті в минулому столітті і стосується чоловіка на ім'я Клервіус Нарцис, якого перетворили на зомбі та змусили працювати на плантації.