Hello

Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: Захар Беркут трейлер y3  (Read 5 times)

KevinCob
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2544
    • View Profile
Захар Беркут трейлер y3
« Reply #1 on: January 06, 2021, 10:25:03 AM »
Захар Беркут трейлер  y3Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі".

Це навіть добре для такого типу фільму. Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». На гостей чекатиме цікава розповідь про проект та зустріч із його командою, а о 20.

Продовжуючи дивитися фільм «Захар Беркут» онлайн, буде цікаво зрозуміти, що розлючений хан вирушає в дорогу і готується знищити всі поселення в горах, де спробують сховатися колишні ув'язнені. Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. У Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. 28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. “Зокрема