Hello

Welcome, Guest. Please login or register.

Author Topic: Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер російською 1w  (Read 14 times)

Randykef
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5011
    • View Profile
Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер російською  1wДивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

В червні Каннський фестиваль офіційно додав “Потяг до Пусана 2. Півострів” в програму 2020. Довгоочікуване продовження культової стрічки “Потяг до Пусана”! Довгоочікуване продовження культової стрічки "Потяг до Пусана"! Дивіться безкоштовний вибір тут . На каналі у YouTube опублікували трейлер другої частини горора "Потяг до Пусана". На фото можна побачити купку розлючених зомбі. Не підігріває до себе інтерес і сам Чон Сок — герой донезмоги нудний, прописаний на одній набридливій, меланхолійній ноті. Також він додав, що фільм наповниться жахливими історіями. Південнокорейський фільм жахів «Потяг до Пусана», дія якого відбувається в поїзді корейської залізниці під час зомбі-апокаліпсису, під час своєї прем'єри в 2016-му році справив фурор. Але швидко зробити це аж ніяк не вдається, адже будинок в жахливому стані, а герої, м'яко кажучи, між собою не ладнають.

Фільм «Потяг до Пусану 2: Півострів» (2020) сподобається дивитись українською наживо усім шанувальникам жахів з елементами трилеру. 442 кілометри пасажирам доведеться боротися за виживання, тут жити – ще не означає бути людиною… Триллер, Фэнтези, Ужасы Бывший военный Хан Джон-сок в составе спецотряда отправляется в закрытую зону, чтобы отыскать припрятанные деньги, и теперь ему предстоит пробираться по жуткому миру, где помимо означенной угрозы опасность представляют и люди, устраивающие жестокие игры на выживание. Цей тріумфальний хід, хоч як це не сумно, обірвало продовження Пусана: режисер Йон Сан Хо вирішив вивчити грубий аспект жанру, і він йому катастрофічно не дався. Південнокорейський фільм жахів «Потяг до Пусана», дія якого відбувається в поїзді корейської залізниці під час зомбі-апокаліпсису, під час своєї прем'єри в 2016-му році справив фурор. Вже четвертий рік держава ізольована від усього світу, населені пункти і всі підприємства спорожніли, кругом хаос і розруха, а по руїнах бродять зграї інфікованих - кровожерливих зомбі, накидаються на все живе. Жанр: трилер На ваші питання завжди відповімо тут.

Це сторінка для вражень про кіно. Інші коментарі відображені не будуть. Відстань від тебе до інших гостеи? — 1,5 метра у всіх напрямках. Нової дати прем'єри не названо. Кастинг у фільмі суцільно зірковий: грає Чон Сока Кан Дон-он — не остання людина в південнокорейській індустрії розваг, те саме стосується і Лі Чжон Хен, і Ку Ке-Хвана. Їхній долі не позаздриш: до стандартного в таких випадках набору додалася страшенна стигма зомбі-вірусу. Згадали за описом першу частину? Це довгоочікуваний сіквел зомбі-екшену режисера ЙОН Сан Хо, що вже став культовим. Люди подекуди залишилися живі, але вони живуть при жорстоких правилах, і керують військові, або бандити - ті, у кого є зброя. Боротьба з зомбі в клітці стала звичайною розвагою. В ролях: Кан Дон-вон, Лі Джон-хен, Лі